© 2023 by Name of Template. Proudly created with Wix.com.

Gyakorló csoport U7 fiú-lány(2010-  )  

Lemhényi Dezső Ált. Isk.

Hétfő:  16:00-17:00 tornaterem/ jó időben sportpálya.           

Csütörtök16:00-17:00 tornaterem/ jó időben sportpálya.

 

Kezdő csoportunk:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Kapusedzések

Kapusaink fejlesztése a  hétfői edzések alatt a mezőnyjátékosok képzésével párhuzamosan zajlik.

hétfő: 19:10-19:50

 

További edzéseiket saját csapataik mezőnyjátékosaival  töltik.

Kapusaink:

 

Paluska Panka 2007

Wassel Viktória 2008

Kondé Brigitta 2007

Fehér Fanni  2007

Vereb Kíra  2006

 

Papp Lőrinc 2007

Kádi Bence  2007

Kincses-Hajdú Péter 2008

Schlegl Nimród 2008

Lukáts Levente 2008

Edzéseink:

 

Edzéseink heti 2-3 alkalommal, hétfőtől péntekig tartjuk, valamint bázisiskolánkban a mindennapos testnevelés lehetőségével élve, a kézilabda az iskolában programban részt vevő csapatok heti 2 alkalommal órarendbe építve testnevelők foglalkoznak kézilabdával.

Fontos!!

Edzéseink időpontjai a következő két hétben még az iskoolai órarenddel és a területi terembérletek okán változhatnak, jelenleg tervezetet olvashatnak!

U8-as Lányok(2008-2009)

Kedd: 7:00-7:45 Lemhényi

Péntek:17:30-18:30 tornaterem, jó időben sportpálya

 

Földesi Léna

Vasas Kamilla

Kutrovits Lilla

Berki Dóra

Lenger Emma

Táborszki Réka

Boros Laura

Váradi Viola

Gábor Csenge

 

 

 

 

 

U8-as fiúk (2008)

Hétfő: 7:00-7:45 Lemhényi

Péntek:16:40-17:30 tornaterem, jó időben sportpálya

 

Simon Gábor

Nagy Dávid

Tábi Vencel

Hinkó Botond

Merka Tamás

Ténai-Balogh Dávid

LajtosMáté

Török Csongor

Lukáts Levente

Schlegl Nimród

 

 

 

U10-11- es Fiúk

Hétfő:19:00-20:00 Ikarus pálya- erőnléti-előzetes megbeszélés szerint

Szerda: 6:50-7:40 Jókai -csarnok technikai

Péntek -4. évfolyamos fiúk 12:00-13:00 Sashalmi közösségi terem

 

Végh Macell

Bardócz Attila

Török Bálint

Kincses-Hajdú Péter

Hargitai Levente

Simon Benedek Hunor

Kádi Bence

Verbai Zsombor

Tóth Máté

Tóth Zsombor

Táborszki Bálint

Vári-Molnár Benedek
 

 

U10-11- es Lányok

Hétfő:19:00-20:00 Ikarus pálya- erőnléti-előzetes megbeszélés szerint

Csütörtök: 6:50-7:40 Jókai -csarnok technikai

Péntek -4. évfolyamos lányok 13:00-14:00 Sashalmi közösségi terem

 

Patkás Emma

Podmaniczky Nóra

Román Adrienn

Lelkes Zita

Németh Petra

Wassel Viktória

HercegDorottya

Lipka Emese

Paluska Panka

Galambos Hajni

Kiss Szonja

Csikós Lara

Fehér Fanni

Árvai Szonja

Harakály Hanna

 

 

 

 

Németh Adél 

Németh Lola

Boros Karolin

Fülöp Dorka

Kondé Brigitta

Vereb Kíra

Tábi Lara

Terecskei Korina

Rezsabek Réka

Varga Alexa

Weisz Éden

Melhem Jázmin

Víg Csenge

 

Somogyi Roland

Győrfi Zalán

Varga Zsombor

Fodor Bence

Merka Ádám

Szabó Ákos

Fodor Ádám

Farkas Dániel

Muhi Tamás

Vári-Balogh József

Mihály Marcell

Váradi Zsombor

Boch Norbert

Gyimóthy Szabolcs

Papp Lőrinc Andor

Akik más egyesületben folytatják a játékot,szorítunk értük és bármikor szeretettel látjuk Őket:

 

   Lajtos Panna    16. kerületi KMSE

    Ivánka Liza        16. kerületi KMSE

     Csefkó Bianka   16. Kerületi KMSE

     Krúdy Hanna     Kinizsi Dunakeszi
   Gonda Borbála                              

Ivánka Illés   16. kerületi KMSE

        Csefkó Bendegúz 16. kerületi KMSE

 Szabó Zsófia   16.kerületi KMSE

          Muhi Ádám Ferencvárosi Torna Klub